Dream Cosmetics - O nas


Spółka powstała na bazie wieloletnich doświadczeń, wieloletnich, i to w pełni sprawdzonych, kontaktów handlowych na całym dosłownie świecie. Nasza determinacja oraz wrodzone predyspozycje biznesowe owocują nawet w tym trudnym – pandemicznym – okresie. Poza tym nasza kadra wyspecjalizowanych pracowników, gwarantuje pełną rzetelność i absolutny profesjonalizm.

Działamy na światowych rynkach handlowych. Od Tokio po Los Angeles. Mamy sprawdzonych Partnerów zarówno na rynkach azjatyckich, Unii Europejskiej, czy Ameryki Północnej. Stąd też rodzą się możliwości sprowadzania i wysyłania wszelkich produktów na cały świat.

W dzisiejszym świecie, ogarniętym COVID-19, dostosowaliśmy się do wymogów rynku. Posiadamy wyłączność na handel rękawiczkami nitrylowymi bez pudru, na terenie Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki, marki WISHGLOVE, GHO oraz ROYAL VIETNAM. Oczywiście każdy z produktów jest wyrobem medycznym z wszelkimi certyfikatami i normami, które dyktują dane rynki.

Działamy również w oparciu o Spółki Partnerskie w Pekinie, Ho Chi Minh, Bangkoku oraz Bursie. Możemy zatem bezpośrednio reagować na pojawiające się problemy, a stany zapalne gasić w zarodku.

Współpraca z nami może być tylko przyjemnością dla każdego kontrahenta. Determinuje nas uczciwość, solidność, poczucie obowiązku i zawsze lojalność. Wszystkich Partnerów traktujemy w sposób absolutnie rodzinny. Dlatego też współpraca z NAMI sprawia poczucie lekkości i spełnienia dla nawet najbardziej wymagającej grupy ludzi.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

100%

Satysfakcja gwarantowana

Zobacz nasze produkty

 
 

Rękawiczkii nitrylowe bez pudru, dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu w celu sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Galeria zdjęć